Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Solar Apocalypse – otwórz puszkę pandory [1.8.1]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Życie w Minecrafcie nie jest łatwe na początku, ale przy odrobinie pracy możemy ustawić się do końca naszego wirtualnego życia. Jedyne istoty które mogą targnąć się na nasze życie to moby i przy odrobinie wprawy w walce i one nie sprawiają problemów. Co gdyby na świat Minecrafta spadła katastrofa? Ten aspekt rozwinął Splated w swoim modzie Solar Apocalypse . Dzięki niemu możemy uprzykrzyć sobie życie na zawołanie. Czy jesteście gotowi na prawdziwe przetrwanie ?

 

By katastrofa dotknęła wasz świat potrzebny jest wam Pandora Block który jest prosty w craftowaniu :

javaw2011101519465891.jpg

Jednak, by przeżyć przyda nam się Obsydianowe Szkło , którego recepty można się domyślić. Szkło broni nas przed słońcem i lawą.

javaw2011101519470838.jpg

Teraz zajmijmy się samym kataklizmem. Dzieli się on na 2 fazy :

Faza 1 :

Trawa, śnieg i rośliny zanikają.

Blok Pandory zaczyna dymić.

Faza 2:

Siła fazy 1 podwajają się.

Woda znika (i bloki pod nią).

Przedmioty, moby, ludzie płoną w słońcu.

Z nieba spada lawa.

 

Jak widzicie -- jedynym sposobem na przeżycie jest podróżowanie pod ziemią. Autor radzi zrobić kopię świata -- kataklizm jest nie do zatrzymania.

Download:

 

 

 

Skan:

 

Źródło:

Opublikowano

Epickie,leci lubie to

 

Polecam,można fajnie się pobawić ;) Szkoda ,że bardziej nie rozwinęli aspektu katastrofy na 3 fazy

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...